SEZONA 2019/2020

KADETINJE LETNIK 2003 IN 2004 ŽRK BRANIK/RK RAČE

(združena ekipa RK Rače in ŽRK Branik)

KADETINJE

 Kadetinje RK Rače in ŽRK Branik 

 

 

 

Skodič Tina            2003

Koletnik Alja        2004

Tripkovič Ana        2003

Petrovič Lana       2004

Rukelj Neli            2003

Ekselenski Klara   2004

Fras Aneja             2003 Horvat Lucija        2004
Cehner Tjaša         2003 Križanec Tia          2004
Rožanc Ana           2003 Leskovar Lea        2004
Pahernik Lana      2003 Piškur Nika           2004
Janc Ana              2004 Renne Wudler      2004
Unuk Tjaša           2004 Izlakar Jelakovič Patricia 2004
Ducman Mia       2004

Bratkovič Lara        2004

Burgar Lucija        2003

Pein Nikolina          2004

                               Trener: Sanja Potočnjak

 

 

TRENINGI SEZONA 2019/2020

Ponedeljek   16.9.19 TŠC 17.30-19.00
Torek           17.9.19           NI TRENINGA   
Sreda           18.9.19             dvorana Tabor 15.30-17.00 
Četrtek       19.9.19        

Lesarska

15.30-17.00 
Petek          20.9.19

Rače

19.00-20.30

  V petek 13.9. je trening tekma z Žalcem v Račah. Segrevanje se prične ob 18.30 uri. 

V soboto je trening tekma z kadetinjami Ormoža v Ljutomerju. 

 

 

 

 

 

                                                     

 KADETINJE 1. LIGA

1. krog

05.10.2019

Ž.U.R.D. KOPER

ŽRK BRANIK

REZULTAT

2. krog

12.10.2019

ŽRK BRANIK/RK RAČE

ŽRK KRKA NOVO MESTO

 

3. krog

19.10.2019

RK JERUZALEM ORMOŽ

ŽRK BRANIK/RK RAČE

 

4. krog

09.11.2019

ŠD JADRAN HRPELJE - KOZINA

ŽRK BRANIK/RK RAČE

 

5. krog

16.11.2019

ŽRK BRANIK/RK RAČE

RŽK ZAGORJE

 

6. krog

23.11.2019

ŽRK Z'DEZELE

ŽRK BRANIK/RK RAČE

 

7. krog

30.11.2019

ŽRK BRANIK/RK RAČE

RK OLIMPIJA

 

8. krog

07.12.2019

RK KRIM

ŽRK BRANIK/RK RAČE

 

9. krog

14.12.2019

ŽRK BRANIK/RK RAČE

RK ŽALEC

 

10. krog

18.01.2020

ŽRK BRANIK/RK RAČE

Ž.U.R.D. KOPER

 

11. krog

25.01.2020

ŽRK KRKA NOVO MESTO

ŽRK BRANIK/RK RAČE

 

12. krog

01.02.2020

ŽRK BRANIK/RK RAČE

RK JERUZALEM ORMOŽ

 

13. krog

08.02.2020

ŽRK BRANIK/RK RAČE

ŠD JADRAN HRPELJE - KOZINA

 

14. krog

07.03.2020

RŽK ZAGORJE

ŽRK BRANIK/RK RAČE

 

15. krog

14.03.2020

ŽRK BRANIK/RK RAČE

ŽRK Z'DEZELE

 

16. krog

04.04.2020

RK OLIMPIJA

ŽRK BRANIK/RK RAČE

 

17. krog

18.04.2020

ŽRK BRANIK/RK RAČE

RK KRIM

 

18. krog

09.05.2020

RK ŽALEC

ŽRK BRANIK/RK RAČE