SEZONA 2019/2020 

MLAJŠE DEKLICE B LETNIK 2008/2009 RK RAČE-ŽRK BRANIK

MLAJŠE DEKLICE B IN C

 

 

 

 

Kramaršek Živa     

Špes  Eva                      Kancler Klara  

Kovaček Laura        

Belovič Ornik Teja     Blagus Pia  

Skodič Lara           

Belovič Ornik Taja     Vindiš Laura

Ripak Lenja           

Jelšek Katja         Štelcer  Maruša

Jambriško Sara       

Jelšek Eva Popovič Klara Antonija  

Golob Tiana           

      Šlamberger Špela

Dudek Lana             

Kereži Zala 

Tacer Grbec Elin

 Trenerja: Lea Klemenčič in Tomaž Plečko

 

Urnik treningov za sezono 2019/20

 

DAN

KRAJ

URA

  Ponedeljek  20.01.20 Rače  16.30-18.00
  Sreda           22.01.20 Rače 17.30-19.00 
  Petek           24.01.20 Rače - tekma 18:00 

                  NOVICE

 V petek 24.01.2020 je ob 18:00 uri tekma v Račah z ŽRK Z Dežele. Tiste, ki ne greste na tekmo imate normalno trening ob 16.00 uri. 

 

 

 

 

                                                                  

 

TEKME SEZONA 2019/2020 MLAJŠE DEKLICE B

 

KROG

DATUM

URA

DOMAČI

GOSTJE

 

1. krog

Sreda   23.10.2019

18:00

RK RAČE/ŽRK BRANIK

RK SEVNICA

 20 : 10

2. krog

Četrtek 10.10.2019

18:15 

RK RAČE/ŽRK BRANIK

RK ŽALEC

19 : 07

3. krog

Sobota 19.10.2019

10:00 

RK RAČE/ŽRK BRANIK

DRŠ ALEN MIHALJ

31 : 14

4. krog

Sobota 16.11.2019

10:00 

ŽRK Z'DEZELE

RK RAČE/ŽRK BRANIK

 20:13

5. krog

Sobota 23.11.2019

 10:00

RK RAČE/ŽRK BRANIK

Rokometni klub Nazarje

29:13

6. krog

Nedelja 01.12.2019

10:00 

ŽRK VELENJE

RK RAČE/ŽRK BRANIK

20:30

7. krog

Sobota 07.12.2019

11:0

RK SEVNICA

RK RAČE/ŽRK BRANIK

10:21 

8. krog

Nedelja 15.12.2019

12:00

RK ŽALEC

RK RAČE/ŽRK BRANIK

18:28

09. krog

Nedelja 12.01.2020

10:00 

DRŠ ALEN MIHALJ

RK RAČE/ŽRK BRANIK

14 : 25

10. krog

Petek 24.01.2020

18:00 

RK RAČE/ŽRK BRANIK

ŽRK Z'DEZELE

 

11. krog

Sobota 01.02.2020

13:00 

Rokometni klub Nazarje

RK RAČE/ŽRK BRANIK

 

12. krog

Sreda 05.02.2020

18:00 

RK RAČE/ŽRK BRANIK

ŽRK VELENJE